Anneler Günü İçin El Yapımı Hediye

Anneler Günü hızla yaklaşır ve o gün gelir o aile bayramlarından birisidir ve hediyeler anneye olunca alışveriş biraz zorlu geçebilir. Çünkü anneler daima bize emek verir. Hazır eşyalar onlar için güzel olabilir ama el yapımı kadar eşsiz olamazlar. Bu yüzden anneler günü el yapımı hediye yapmak özellikle sizin için zor olabilir. Aslında ipuçlarını verince kendin yap Anneler Günü hediyeleriniyapmak gerçekten çok kolay, yani en acemi zanaatkarlar bile bunları çözebilir.

Piknik sepeti

Annenizin en sevdiği atıştırmalık ve içeceklerin yanı sıra şık bir battaniye ve çiçek içeren bir piknik sepeti düzenleyin. Hepsini toplayın ve ikinizin – ya da tüm ailenin – birlikte eğlenmesi için onu pikniğe götürün.

Banyo Banyosu

Bu güzel ev yapımı banyo banyosu, lüks bir spada bulabileceğiniz bir şeye benzese de, yapımı sadece 10 dakika sürer. Ve en iyisi, onu özelleştirmenin pek çok yolu var.

İlkbahar Leke Çubuğu

Leke çubukları geleneksel olarak bir alanın enerjisini temizlemek için kullanılır ve özellikle sizin tarafınızdan sevgiyle yapıldığında güzel bir Anneler Günü hediyesi olurlar. Bu, arındırıcı beyaz adaçayı, sakinleştirici lavanta, sevgi dolu gül ve şifalı kuşburnu ve civanperçemi kombinasyonuyla yapılır.

Fotoğraf Lavanta Poşetleri

İşlevsel, hoş ve duygusal olan bu fotoğraf baskılı lavanta poşetleri Anneler Günü hediye üçlüsünü vurdu.

Özel Çay Karışımları

Kendinizi bir çaycı olarak seviyorsanız ve anneniz hevesli bir çay içiciyse, bu sizin için kendin yap Anneler Günü hediyesi. Yeşil çay, zencefil ve limon veya siyah çay, kakule ve portakaldan kendi çayınızı nasıl hazırlayacağınızı öğrenin. Pozitif ruh hali, sakinleştirici zihin durumu ve stres, gerginlik ve sinirlilik direncini teşvik eden  bir takviye bile ekleyebilirsiniz.

Doğal Boyalı Çarşaflar

Mağazadan satın aldığınız bir hediyeyi muhteşem bir beze sararak yükseltmek isteyin ya da anneniz yeni bir mutfak veya banyo havluları kullanabilir, bu doğal boyanmış çarşaflar kendiniz yapmak için mükemmel bir şey.

Ahşap Boncuk Bardak Altlıkları

Bu boncuklu bardak altlıkları, Anneler Günü veya yeni eve taşınma partisi için mükemmel hediyelerdir. Artı, bardak altlığı kullanmanı söylediği tüm o zamanları dinlediğini ona gösterebilirsin.

Kadife Çiçeği Zinciri

Bir papatya zinciri olarak annenizin en sevdiği çiçeği bir araya getirin. İster klasik papatyalar isterse cesur kadife çiçeği seçin, onu muhteşem bir çelenk olarak mantoda veya merdiven korkuluğunda gösterin.

Daldırma Ahşap Kaplar

Neden ona mutfağını aydınlatacak bir şey vermiyorsun, bu canlı pişirme kapları gibi? Sonuçlar şık ve bu kendin yap hediyesi daha kolay olamazdı. (Sadece kurumaları için zaman tanıdığınızdan emin olun!)

Narenciye Dudak Balsamı

Kim başka bir dudak kremi kullanamaz? Annen ister çantasının dibinde her zaman kendi çantasını kaybeden biri olsun, ister bir hafta içinde bütün bir sopanın içinden geçsin, sevgiyle yapılan ve gerçekten kullanabileceği bir hediyeyi kesinlikle takdir edecektir.

Mini Mermer Kek Standları

Anneler Günü için annenize en sevdiği kurabiyeleri, kekleri veya keklerini pişirin, ancak onları normal bir tabakta ona sunmak yerine, bu sevimli mini kek standlarıyla süsleyin. Tüm ikramlar yedikten sonra onları kendine saklayabilir.

Limon Reçelleri

Süslü çeşniler mükemmel bir hediyedir çünkü bunlar illa ki kendinize ayıracağınız bir şey değildir. Annen ev yapımı şekerlemelerden hoşlanıyorsa, ona biraz limon reçeli yap ve etrafına kurdele bağlı bir kavanozda ver.

Kilim Kanca Yastık

Şık bir atma yastığının bankayı kırması gerekmez ve onun için yaparsanız daha da anlamlı olacaktır. Bu eğitim, Kendin Yap yapmayı çok kolaylaştırır ve nihai sonuçlar bir profesyonel tarafından yapılmış gibi görünür.

Şablonlu Çerçeve

Anneler her zaman çocuklarının fotoğraflarını çekmeyi severler. Onu sergilemekten ne kadar gurur duyacak biliyor musun? Onun için özel olarak tasarladığınız bir çerçeve içinde gelirse.

Bunun haricinde sevgiliniz için hediye fikri düşünüyor ve bulamıyorsanız diğer makalemizi okumak için hemen tıklayabilirsiniz

Buket Çiçek, Kutu Çikolata (özel çikolatalı, çiçek mevyeler), Küçük Ev Aletleri, Züccaciye, Mutfak Eşyaları, Giyim Eşyası.
Kendinizi bir çaycı olarak seviyorsanız ve anneniz hevesli bir çay içiciyse, bu sizin için kendin yap Anneler Günü hediyesi. Yeşil çay, zencefil ve limon veya siyah çay, kakule ve portakaldan kendi çayınızı nasıl hazırlayacağınızı öğrenin.
Mağazadan satın aldığınız bir hediyeyi muhteşem bir beze sararak yükseltmek isteyin ya da anneniz yeni bir mutfak veya banyo havluları kullanabilir, bu doğal boyanmış çarşaflar kendiniz yapmak için mükemmel bir şey.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Ortak Hediye Ne Alınır? Sevgiliye hediye fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir