Efsane bir hediye fikri arayanlar buraya… Tam size göre hediye fikirleri…

Bazen sevdiklerimizin biri evlenir ya da biri terfi alır derken bir hediye fikri gerekir bize. İşte bu gibi durumlarda düşünecek de vaktimiz yoksa online mağazalardan destek almaya çalışırız. Özellikle çalışan kişiler ya da küçük çocuk sahibi anneler için dışarıda alışveriş zor olabiliyor. Online çiçekçilik ya da alışveriş siteleri bu gibi zamanlarda çok işimize yarar işte. Yeni ev hediye, yeni bebek hediyesi derken bir hediye fikri için çok fazla düşünürüz. Size yardımcı olmak adına bir değil birkaç hediye fikri yazmak istedik..

Yeni ev için bir hediye fikri

Sonunda hayalleri gerçek olup yeni ev sahibi olan yakınlarınızı bir de siz sevindirin ve onlara yeni ev hediyesi alın. İlla ki büyük bir hediye olmak zorunda değil tabii. Bu bir bitki, duvar saati, vazo, mutfak için küçük eşyalarda olabilir. Neye ihtiyacı olduklarını bilmeniz yeter.

Dekor ürününü sevenler için evlerinde her zaman fazla şamdanlara yer vardır. Şık şamdanlara göz atıp sipariş vermek yeterli. Mutfaktan çıkmayanlar için ise bir yorgunluk kahvesi şart olur ve bu yüzden kahve makinesi ile onu şımartabilirsiniz.

Sevgili için bir hediye fikri

Erkek arkadaşınız için mükemmel bir hediyeyi bulmak zor olabilir, özellikle de çok uzun süredir çıkmadıysanız. İdeal olarak, ona ilgi alanlarına hitap eden ve onun için faydalı olacak bir şey almak isteyeceksiniz, ancak ikinizin birlikte kullanabileceği ve ilişkinizi güçlendirmeye yardımcı olacak bir hediye olması da güzel.

Kişiselleştirilmiş bir hediye almak iyi bir başlangıçtır, ancak onun için mükemmel Noel hediyesini bulmanın anahtarı  3 önemli gereksinim gerektirir:

1.İlgi alanlarına uygun bir hediye bulun.

2.Kullanacağı bir hediye olduğundan emin ol. İstediği ama parasını almak için harcamadığı bir şey.

3.Bu biraz kendi kendine hizmet ediyor; her kullanışında sizi düşünmesini sağlayacak bir hediye seçin!

Bir Hediye fikri önerisi Ne olabilir?

Hediye fikirleri önerileri

Yeni anneler için bir hediye fikri

1 Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Yeni doğmuş bir bebeğin fotoğrafları ömür boyu sürecek değerli aile hatıraları haline gelir. Çoğu fotoğrafçı, bebek iki haftalık olmadan önce yeni doğan fotoğraflarını çekmeyi sever, bu nedenle bu hediyeyi erken verin ve planlama konusunda anne adayına danışın.

  1. Yiyecek Teslimatı

Her türlü yiyecek takdir edilecektir. Yeni anne emziriyorsa, sarımsak ve soğana dikkat edin, çünkü bu malzemeler yeni doğan bebekleri mızmız yapar

  1. Teşvik Notları

Bir bebek partisinde veya başka bir bebek öncesi toplantısında, anne adayının arkadaş çevresi ve aile üyelerinden gizlice cesaret verici sözler, en sevdikleri alıntılar ve bilgece öğütleri bir günlüğe yazmalarını sağlayın. Tatlı paketi geldiğinde bu eşyayı anneye sunun.

  1. Uzun Duşların Hediyesi

Şeffaf, vinil bir duş perdesi ve pille çalışan bir esnek koltuk kulağa sıkıcı gelebilir, ancak yeni bir anneye çok hak ettiği uzun, sıcak bir duş alırken bebeğini gözetlemesi için mükemmel bir yol sunar.

  1. Güzel Pijamalar

Yeni bebeğinin hayatının ilk ayını muhtemelen pijamalarla geçirecek. Güzel bir tavır, moralini yükseltmek için harikalar yaratacaktır.

Sevgiliye bir hediye fikri önerisi Ne olabilir

hediye fikri hakkında

  1. Market Alışverişi

Alışveriş ve telaşlı bir yenidoğan, yeni bir anne için sinir bozucu bir kombinasyon olabilir. Ona bakkal alışverişi yaparak ve hatta hesabı toplayarak tedavi edin. bir bebek monitörü yeni bir bebekle yaşamı kolaylaştırır. Yenidoğanı, uykuyu bölmeden veya dikkatini dağıtmadan kontrol edebilmek çok güven verici.

7.Yemek Sepetleri

Kolay, tek elle beslenen yiyecekler, yemek hazırlamak için çok az zamanı olan yeni bir anne için mükemmeldir. Bir sepeti meyve, fındık, kraker, granola bar ve bir annenin aç karnını tatmin etmek için çabucak yiyebileceği herhangi bir şeyle doldurun.

Annelerimize olan sevgimizin bir göstergesi olarak hediyeleri şunlardan seçebilirsiniz : Buket Çicek, Kutu Çikolata (özel çikolatalı, çiçek mevyeler), Küçük Ev Aletleri, Züccaciye eşyaları yada Mutfak Eşyaları olabilir.
İlk defa anne olan tanıdığınıza kendiniz el yapımı hediyeler hazırlayabilirsiniz. Anne Yazılı Tasarımlı İsme Özel Kupa, Anneye Komik espri yazılı Hediye Tişört Çocuk Badi. Anne ve Bebek Tasarımlı Kolye yada Anneye armağan Mesajlı Harfli Çikolatalar olabilir
Bitki Yetiştirme Takımı Kar Küresi yada Dünya Küresi alınabilecek hediyeler arasındadır. Bunların dışında Kitap, Hobi Setleri, Gece Lambası Koleksiyonculuk malzemeleri iyi bir hediye fikridir.
Kalpli kolye seçenekleri, yakın kız arkadaşınız için hediye olarak alınabilecek olan hediyelerden biridir. Bunun dışında Kar küresi, görüntü itibari ile oldukça hoş bir dekorasyon üründür.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Ortak Hediye Ne Alınır? Sevgiliye hediye fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir