Erkeğe Alınacak Hediyeler Nelerdir?

Erkeğe alınacak hediyeler için bir fikir arıyorsunuz nedeni ise her erkeğin her şeye sahip olmasıdır. Genellikle bunu söylerler. Eşim bu cümleyi bana altı yıldır kullanıyor ve her defasında tıraş köpüğüm kalmamış, atletim kalmamış gibi cümleler ardından geliveriyor. Onlara bir şey almak zor değil sadece bunu onlara sormayın yeter. Peki erkeğe alınacak hediyeler nelerdir? Hadi beraber fikirler üretelim..

Erkek Kardeşin için alınacak hediyeler

Kardeşinize ne kadar yakın olursanız olun: Doğduğunuzdan beri her doğum gününe ya katıldınız ya da en azından onu düşündünüz ve hediye gönderdiniz. Çünkü aile her şeydir. O sadece uzakta ya da yakında olabilir özel günleri unutmamak gerekir. Çünkü, batırdığını bildiği halde seni savunan ağabey mi? Zor zamanlarında hep yanında olan abiye küçük bir hediye almak zor olmamalı.

Paylaşılan anılar kardeşleri birbirine daha çok kenetler.. Kardeşler, bizden istemeden birbirlerine meydan okur ve onları cesaretlendirir. Ve kardeşlerle olan ilişki böyle ve onu çok özel kılıyor.

Bunlar sizi birbirine bağlayan ve çocukluğunuzu hatırlatan şeylerdir. Ya da seveceğini bildiğiniz ve kişiselleştirmemize izin verdiğiniz bir şey. Erkeğe alınacak hediyeler arasında ilk sırada her zaman anahtarlıklar yer alır, cüzdanlar, kemerler ya da saatler..

erkeklere hangi hediyeler verilebilir?

erkek hediyeleri nelerdir?

Erkek Meslektaşları ve kendisi için özel hediyeler

Yıllardır bir masa ve günün yarısını paylaştınız ve şimdi büyük an geldi: en sevdiğiniz meslektaşınız, patronunuz veya çalışanınız terfi alır ve iş mağaranızı terk eder! Bir yandan onun adına mutlusunuz, diğer yandan hüzünlü bir duygu ortaya çıkıyor.

Yeni bir zaman doğuyor ve çalışma hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturan tanıdık yapılar tarih oluyor. Meslektaşınız kesinlikle aynı hissediyor ve bu nedenle onu mutlu etmelisiniz. Hediye, masa komşunuza zamanınızın ne kadar güzel olduğunu hatırlatmalı ve aynı zamanda yeni işyerinde cesaret ve güven yaymalıdır.

Onu özlemen sorun değil. Ama lütfen onun sadece başka bir yerde çalıştığını ve ölmediğini unutmayın. Bu kadar güçlü keder ifadelerinden kaçınılmalıdır. Meslektaşınızın kullanması için pratik bir termo kupaya ne dersiniz? En sevdiği kahve işte her zaman var mı? Ya da ona son tatilinin keyfini sizinle birlikte geçirme fırsatı verecek kısa bir yolculuk ?

Belki de unutulmaz anlar için bir lazer etiketi deneyimi kuponu – veya bir erkeğin en sevdiği kulübün evdeki maçına biletler – arkadaşınızın veya kocanızın yüzünü gülümsetecek bir gravür veya yılbaşı hediyesi içeren göz alıcı bir parasal hediye bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sevdikleriniz için bir Noel hediyesi olarak küçük bir bira veya lezzetli bir hediye sepeti gibi küçük bir şey, parlak gözler ve neşe sağlar. Siz de Noel hediyenizi, bira hediyenizi bulabilirsiniz. Eşleşen viski bardağıyla birlikte bir sürahi gibi bir erkek barı seti veya para hediyesi. Sevdiklerinizi Noel, doğum günü veya yıl dönümü için romantik bir erkek hediyesi ile şaşırtın.

erkek sevgiliye verilecek hediyeler nelerdir?

erkekler için hangi hediyeler uygundur?

Erkekler için kişiselleştirilmiş yılbaşı hediyeleri

Kışın ilk kar yağdığında ve şöminede kütükler çıtırdadığında, yılbaşı gelebilir. Yoksa değil mi? Hala erkekler için harika yılbaşı hediyeleri mi arıyorsunuz ? Sizin için çözümümüz var. Özgün veya geleneksel, benzersiz veya ortak bir hediye olarak!

Bizimle birlikte soğuk ve aynı zamanda en sıcak mevsim için en iyi ve en başarılı hediye fikirlerini bulacaksınız! Kendinize ilham alın ve kendinizi armağanların büyülü dünyasına bırakın. Çok çeşitli özel Noel hediyeleri var: Kar küreleri gibi sıradan hediyeler dışında çılgın çoraplar, gömlekler, kazaklar ve bir çok şey olabilir.

Arkadaşınız için harika deneyim kuponları (fotoğraf kursu,ingilizce kursu vb)  Babalar Günü için alışılmadık hediyeler, kalpten gelen bir yıl dönümü için fikirler veya neşe ve zindelik rahatlığı getiren hediye setleri ve daha bir çok hediye gelebilir aklınıza yeter ki düşünün.

Bunlar sizi birbirine bağlayan ve çocukluğunuzu hatırlatan şeylerdir. Ya da seveceğini bildiğiniz ve kişiselleştirmemize izin verdiğiniz bir şey. Pratik anahtarlıklarımız kardeş ilişkinizi hatırlamak için güzel bir hediye örneği olabilir.
Arkadaşınız için harika deneyim kuponları, Babalar Günü için alışılmadık hediyeler, kalpten gelen bir yıldönümü için fikirler veya neşe ve zindelik rahatlığı getiren hediye setleri.
Yaşlılar genelde teknolojiyi kullansalar bile eski dönem teknoloji aletlerini özler. Eski tip radyo güzel bir hediye olabilir. Yada Bizce pipo çok eski zamanlardan beri kullanılan nostaljik bir ürün. Pipo çok güzel hediye önerisidir.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Ortak Hediye Ne Alınır? Sevgiliye hediye fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir