Hediyelik ev aksesuarları nelerdir? 11 tane hediyelik ev aksesuarı

Yazar | YayınlananGenel No comments

Hediyelik ev aksesuarlarını Özel gün olsun yada olmasın sevdiklerimize hediye ya da çiçek vermeyi severiz. Hediyelik aksesuar seyahatlerimizde ya da sadece aklımız geldiği için sevdiklerimize aldığımız minik sevimli eşyalardır. Hediyelik ev aksesuarları özellikle bayanların favorisidir. Magnetler, anahtarlıklar gibi küçük ama gerekli olan her şeyi severiz.

İyi bir çerçevede güzel bir poster veya baskı

Arkadaşlarınız 20’li yaşlarındaki insanların% 95’i gibiyse, duvarları tamamen çıplak veya üniversiteden arta kalan çerçevesiz posterlerle kaplı. Başkaları için dekor seçmek her zaman tehlikelidir, ancak İnternet gerçekten harika şeyler yapan birçok yetenekli sanatçı ile doludur. Onlar için güzel bir baskı ve iyi bir çerçeve harika bir hediye olabilir.

Hediyelik ev aksesuarı nasıl olmalıdır?

hediyelik ev aksesuarı örnekleri nelerdir?

Hediyelik ev aksesuarı Tarif kartları

Bir kitaptan veya internetten tarifler harikadır, ancak diğer insanlardan aldığınız tariflerde özellikle harika bir şeyler vardır. Ve iPad’inizin her yerine kanola yağı dökmek konusunda endişelenmenize gerek yok.

bir veya iki mutfak aleti

İlk mutfağınızı, özellikle uzun süre dayanacak malzemelerle stoklamak uzun zaman alır. Temel bilgilere ihtiyacı olan arkadaş için bir konserve açacağı ,  patates soyucu veya  tirbuşon düşünün  . Meraklısı olmak istiyorsanız,  sarımsak presi ,  patates ezicisi veya  hamur işi kesici alabilirsiniz .

Hediyelik ev aksesuarı Kokulu mumlar

Yılbaşıya giden o haftalarda herkesin evi nefis çam kokuyor. Sonraki haftalarda, o çam ağacının kurumuş cesedi, çöp toplamak için sokağa atıldığında,   geride bıraktığı boşluğu güzel kokulu bir mum doldurabilir (hoş bir aromayla).

yılbaşı ağacı süsü

Çocukken hepimizin en sevdiği süslere sahiptik, ağaca kendimiz koyabilmek için kardeşlerimizle savaştığımız, kökenini bilmediğimiz ama varlığı çocukluğumuzun değerli bir parçasıydı.

Artık hepimiz büyüdüğümüze göre, kendi Noel süsü koleksiyonumuzu oluşturmaya başlama zamanı. Verdiğiniz her süslemeyle, arkadaşınızın ağaçlarına bir sürü altın top atmak zorunda kalmamasına bir adım daha yaklaşmasına yardımcı oluyorsunuz.

Ev aksesuarları hediyelik ne alınır?

ev aksesuarları

 

Hediyelik ev aksesuarı Küçük bahçe aletleri

Bahçe aletleri  , aniden kendi bahçelerine bakma ve ilgilenme ile karşı karşıya kalan yeni ev sahipleri için harikadır.

Harika bir yemek kitabı

Para biriktirmenin harika bir yolu  evde yemek yapmaktır , ancak mevcut yemek kitaplarının sayısı çok fazla olabilir.

Acemi aşçılar için,  yemek pişirmeye yeni başlayan ve para biriktirmek isteyenler için tasarlanmış yemek kitabını tavsiye ederim  . Odak noktası, istediğiniz gibi uyarlanabilen veya değiştirilebilen birçok temel tarifle sadeliktir. Artı, bugünlerde sahip olduğumuz sonsuz yemek blogları ile, alıcınıza daha fazla tarifin yanı sıra ipuçları ve püf noktaları arayabilecekleri yerleşik bir topluluğa sahip bir kitap verebilirsiniz.

Güzel bir çerçeve içinde bir fotoğraf

Annen var mı? Seni seviyor mu (Tabii ki seviyor.) Neyi neredeyse o kadar seveceğini biliyor musunuz?  Oturma odasına asabileceği ya da işyerinde masasına koyabileceği güzel bir çerçeve içinde çekilmiş güzel bir fotoğrafınız  .

Bir fotoğraflı takvim, kahve fincanı veya eski moda bir hatıra defteri

Gerçek hikaye: Yedinci sınıfın sonunda en iyi arkadaşlarımdan biri Iowa’ya taşındı. Bütün o yılı onun ve diğer arkadaşlarımızın gerçekten kötü (ama çok değerli) fotoğraflarını çekerek ve hepsini bir defterde bir araya getirerek geçirdim. Geriye dönüp baktığımda, belki biraz ürkütücüydü ama arkadaşım onu ​​sevdi.

Hediyelik ev aksesuarı Ay takvimi

Tamamen dışarı çıkıp bir takvim yazdırmak istemiyorsanız,  ay takvimleri  herhangi bir eve harika bir ektir. Tam olarak kulağa öyle geliyor – size her gece ayın evresini söyleyen bir takvim. Astronomi / astroloji ile ilgilenen arkadaşlarınız için mükemmel.

ev aksesuarları hediyelik önerileri nelerdir?

ev aksesuarları önerileri nelerdir?

Kişisel not içeren bir günlük veya defter

Günlük tutmak   , odaklanmayı artırmaya, farkındalığı teşvik etmeye ve hafızayı güçlendirmeye yardımcı olabilir. Boş bir defter de, özellikle yaratıcı veya analitik eğilimli bir kişi için tam bir umut vaat ediyor.

 

Kahve Makinesi, Karaoke Mikrofon,Nevresim Takımı, Fincan Takımı, Çaydanlık, tencere Seti yeni eve taşınanlar için en uygun hediyeler arasındadır.
Ev Hediyesi Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi, Ev Hediyesi olarak Ahşap Sunum Tahtası yada Arkadaşa Ev Hediyesi olarak Masif Çerçeve uygundur. Bunların dışında Türk kahvesi için fincan seti almanızda uygundur.
Kişiyeve isme Özel Arma Tasarımlı 6'lı Plak Bardak Altlığı, Kişiye Özel Tavla oyun seti, Master Chef Nakış İşlemeli Kot Aşçı Önlüğü, Eski Dünya Retro Haritası Ahşap Palet Tablo alınabilecek güzel ürünler arasında sayılabilir.
Misafirliğe gidiyorsanız eğer evine gittiğiniz kişi bir doğa dostuysa, misafirliğe giderken süs bitkisi alarak çok doğru bir seçim yapmış olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arkadaşa Hediye Önerisi... Arkadaşa Ne Hediye Vermeliyim? başlıklı makalemizde Arkadaşa Hediye Önerisi ve hediye önerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir