Sürpriz doğum günü hediye fikirleri

Birine sürpriz yapmak istiyorsanız hediye alıp göndermek en kolay seçimdir. Heyecan dolu bir an ile sizden gelen paketi açmak sevdiklerinizi mutlu etmektir. Sürpriz doğum günü hediye fikirleri makalemiz ile sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Erkek veya kız arkadaşlar için sürpriz doğum günü fikirleri söz konusu olduğunda, nicelikten çok niteliğe odaklanın . Büyük bir shindig, büyük bir potansiyele sahiptir. Ancak bir kardeşin veya en iyi kolej arkadaşının, aylar hatta yıllarca ayrı kaldıktan sonra, kısa bir yeniden buluşma hafta sonu için ön kapıda görünmesi, herkes için rakipsiz miktarda coşku ve anı getirecektir.

KEŞFEDİLMEMİŞ BÖLGELERİ KEŞFEDİN

Herkesin şu yorumu çağrıştıran en az bir yeri vardır: ” Keşke o gün oraya gitmiş olsaydım” veya ” Bir gün oraya gitmek istiyorum .” Yani… onları oraya götürün! Bunun gibi bir doğum günü sürprizi, henüz denenmemiş yerel bir restoranın basit onarımından keşfedilmeyi bekleyen tamamen yeni bir ülkeye muhteşem bir yolculuğa kadar her boyutta övünme esnekliği ile birlikte gelir.

ANILARIN FİLM MONTAJI

Size büyük gün için bir dilek veya favori bir anı içeren dijital bir video kaydı göndermeleri için ailenizi ve arkadaşlarınızı işe alın. Hepsini derleyin, şüphesiz onurlu kişi için sürpriz doğum günü tezahüratıyla patlayan harika, büyük bir kişiselleştirilmiş dosya / DVD oluşturmak için istediğiniz kadar yaratıcı olun.

EVDE KİŞİSEL ŞEF

Tam onun için yemek yapacağını düşündüğü anda… onu yeniden düşünmesini sağla! Kocalar için sürpriz doğum günü fikirleri damak tadınızı kışkırtırken, ikiniz de parmağınızı bile oynatmazsınız. Ağız sulandıran bir yemek hazırlamak için evde bir şef tutmak, rahat bir zarafet, kaliteli zaman ve en sevdiğiniz gurme yemeklerin tadını çıkarmanın kolay bir yoludur.

Sevgiliye Sürpriz doğum günü hediyesi ne Yapılır?

Sürpriz doğum günü hediyesi nasıl olmalıdır?

RADYO MESAJI

Kısa ve tatlı ama her yerde duyulan en iyi arkadaş için sürpriz doğum günü fikirleri nedir? Yayın yoluyla gönderilen dilekler! Muhtemelen, onun arabasında veya evinde, hangi radyo istasyonunun favori olduğunu bilecek kadar bulundun. Öyleyse bir şarkı istemek için çevirin ya da doğum günü çocuğuna ya da kıza canlı yayında seslenin. İster işe gidip gelirken ister sadece tekmeliyor olun, bir radyo dinleme deneyimini daha da heyecanlı kılacak.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ BALONLARLA DOLU DEV KUTU VE …

Bu, sürpriz bir doğum günü hediyesi vermek için en akıllıca fikirlerden biridir . Daha hafif hediyeler için en iyisidir (kartlar / sertifikalar). Bir helyum balon buketinin ucuna bir çeşit hediye ekleyin. Balonları yavaşça daha büyük bir kutuya doldurun ve sarın, alıcınızın kutu kanadı açıldığında şok bir zevkle çığlık atmasına hazır olun! Yeterince yüzecek kadar balon kullandığınızdan emin olun, ancak şanslı hediye alıcısından uzaklaşacak kadar çok değil.

KAPI VE KORİDOR KESMEK

Bir en iyi arkadaş, erkek arkadaş veya kız arkadaş için bu tür bir doğum günü sürprizi bir klasiktir. Ve birkaç yolla başarılabilir. Bir kapı açıldığında onurunuza düşmek için balonları ve flamaları dikey olarak donatın. Veya biraz daha az MacGyver benzeri bir hareket için, bir koridoru veya bir odayı içine girmesi için gülünç miktarda helyum eğlencesi ile doldurun.

Sürpriz doğum günü hediyesi fikri ne olabilir?

Sürpriz doğum günü hediyesi balonlarla

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ OLARAK PEK TİPİK OLMAYAN PİKNİK

Bu sürpriz doğum günü fikri , karı koca için idealdir. Her zamanki piknik malzemelerini dahil edin, ancak daha romantik, büyülü bir yemek için temel battaniye kurulumunun ötesine geçin. Battaniyenin etrafındaki alanı dekore etmenin yolları için kutunun (veya piknik sepetinin) dışını düşünün. Yakındaki bir ağaçtan LED çay ışıklarıyla dolu tel mason kavanozları. Bir tepedeki noktanızın etrafına sayısız fırıldak demirleyin. Çevreyi balonlarla hizalayın. Ve bunun gibi.

TİK-TAK, BU BİR DOĞUM GÜNÜ SAATİ

Gelmeye devam eden sürpriz doğum günü hediyelerini sevenler için bu fikir onlar için! Gün boyunca istediğiniz kadar ‘belirlenmiş hediye verme zamanına’ karar verin. Sonra her birine karşılık gelen bir hediye sarın. Saat bu saatlerden herhangi birine çarptığında, alıcınız ilgili paketi açar.

Sürpriz doğum günü için balonlarla dolu dev kutu idealdir. Bu, sürprizi bir doğum günü hediyesi olarak vermek en akıllıca fikirlerden biridir. Hafif hediyeler için en iyisidir
Bir en iyi arkadaş, erkek arkadaş veya kız arkadaş için bu tür bir doğum günü sürprizi bir klasiktir. Ve birkaç yolla başarılabilir. Bir kapı açıldığında onurunuza düşmek için balonları ve flamaları dikey olarak donatın. Veya biraz daha az MacGyver benzeri bir hareket için, bir koridoru veya bir odayı içine girmesi için gülünç miktarda helyum eğlencesi ile doldurun.
Bu sürpriz doğum günü fikri , karı koca için idealdir. Her zamanki piknik malzemelerini dahil edin, ancak daha romantik, büyülü bir yemek için temel battaniye kurulumunun ötesine geçin.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Ortak Hediye Ne Alınır? Sevgiliye hediye fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir