İlk evlilik yıl dönümü hediyesi? İlk yıl dönümünüzü unutulmaz bir anı haline çevirin.

Yazar | YayınlananGenel No comments

Tanışma, çıkma , söz , nişan vs.. derken evlendiniz ve hatta bir yıl olmuş neredeyse. Zaman çabuk geçiyor bunu kabul etmek, değerlendirmek ve özel günleri asla unutmamak gerekir. Siz unutabilirsiniz ama ; eşiniz asla unutmaz ve gününüz kötü geçebilir. İşte bu yüzden ilk evlilik yıl dönümü hediyesi fikri için buradasınız.

Yıldönümü hediyesi çok özel etkinliklerdir ve onları büyük bir şekilde kutladığımızdan emin olmak istiyoruz. Doğru hediyeleri bulmak zaman alır, ancak kişiselleştirilmiş ve eğlenceli özel hediyeler almak çabaya değer.

O büyük günü uygun bir şekilde anan harika hediyeleri nasıl bulabilirsiniz? Yakut yüzük veya pırlanta kolye kolye gibi değerli bir taşa çok para harcaman gerekiyor mu? Yoksa kişiselleştirilmiş bir şey daha da ileri gidecek mi? İşte evlilik yıldönümü hediyeleri için en sevdiğimiz seçeneklerden bazılarına hızlı bir bakış.

Yıllara Göre Geleneksel Evlilik Yıl dönümü Hediyesi Fikirleri

Her yıl birlikte yüzlerce anı yarattınız ve hayatlarınızda bireyler ve partnerler olarak önemli ölçüde büyüdünüz. Bu, kutlamak için güzel bir şey ve evlilik yıl dönümü hediyesi, partnerinize birlikte hayatınızı sevdiğinizi göstermenin mükemmel bir yoludur.

evlilik yıldönümü hediyesi nasıl olmalıdır?

Yıldönümü hediyesi hakkında

  1. Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi : Kağıt

Kağıt muhtemelen biraz fazla basit görünebilir, ancak olasılıklar sonsuzdur ve kağıt hediye etmenin pek çok duygusal yolu vardır. Düğün gününüzün bir yıldız haritasını, ilk dansınızın notalarının çerçeveli bir baskısını veya ilk yıl anılarınızın bir şiirini düşünün. Biraz daha fazla hayranlık uyandırmak istiyorsanız, en sevdiğiniz şov için bilet alın, özel bir resim sipariş edin veya bir yıllık bir fotoğraf çekimi planlayın.

Modern Hediye : Saatler kağıda modern bir alternatiftir ve ekstra özel bir şey için yeni bir saat veya hatta kendinize özel bir saat hediye edebilirsiniz.

Kırılgan ama önemli ve dolayısıyla sembolik olan kağıt, geleneksel bir yıllık yıldönümü hediyesi. Genç evliliğinizin yeniliğini temsil etmesi amaçlanmıştır. Bununla birlikte, kağıt, birinci evlilik yıldönümü hediyesi için tek seçeneğiniz değildir. Modern bir yıllık yıldönümü hediyesi bir saattir ve ister inanın ister inanmayın, seçebileceğiniz saatlerden çok daha fazlasına sahipsiniz.

Elbette, bu seçeneklerden hiçbiri sizinle konuşmuyorsa, eşinizle veya çiftinizle kutlamanıza yardımcı olabilecek birçok başka birinci yıldönümü hediyesi vardır. Aslında başlayacağımız yer burası.

İlk evlilik Yıldönümü hediyesi önerileri nelerdir?

evlilik yıldönümü hediyesi

Bir balayı daha

Sadece bir balayı olduğunu kim söyledi? İki kişilik bir seyahatle her evlilik yıldönümünü bir fırsat haline getirin. Siz oradayken, sürpriz bir yıldönümü fotoğraf çekimi yapın . Birlikte, onun için bir yıllık yıldönümü hediyeleri çok akılda kalacak.

Deri anahtarlık

Her yıl dönümüne ayrıca özel bir renk atanır – bu ay iki, sarı ve altın rengine sahiptir. Bu kullanışlı anahtar zincirlerinden birini, her ikisini de içerecek şekilde özelleştirin ve ek kişiselleştirme yapın. Derinin rengini, donanımı ve folyo metnini siz seçersiniz. Artık sizi ve bir yıl dönümünüzün anılarını nereye giderse gitsin yanında taşıyabilir.

Bir spa haftası

Savurganlık isteyen biriyseniz (anne veya baba, belki?), Çifte bir Spa hediye sertifikası vermeyi düşünün . Maraton yıllarından sonra, yan yana masajların memnuniyetle karşılanacağından eminiz. İlk yıl dönümü hediyesini bir çift kişiselleştirilmiş cüppeye sokarak ante’yi bile yükseltebilirsiniz – bu ultra pelüş parçaların yumuşaklığı muhteşemdir.

Ona bir fotoğraf yazıcısı hediye edin ve sonunda telefonunda saklanan tüm o muhteşem resimlerin fiziksel kağıt kopyalarına sahip olabilirsiniz. Bonus: Geri kaydırmak, bellek şeridinde yürümek olacaktır.

Aşkın ne yapmayı seviyor? İster bir konser, ister bir oyun, hatta en sevdiğiniz eğlence parkına bilet olsun, gerçekten takdir edeceği bir etkinlik veya etkinliğe bir çift bilet verin. Sonuçta, hangi biletlerin basıldığını biliyorsunuz. (Ve evet, bu bir kazan-kazan, çünkü sen de gideceksin.)

İlk Evlilik Yıl Dönümü, nişan yıl dönümü ya da sevgili olma yıl dönümü için en çok tercih edilen hediyeler arasında fotoğrafların bulunduğu led lambalar, karakalem ile çizilmiş kişiye özel tablolar uygun olabilir.
Birlikte geçirilen bir yılı daha geride bıraktığınız o günün romantizmini doyasıya yaşamak, yaşanan tüm güzel anılar için teşekkür ederken yenilerini dilemek gerek.
İlk evlilik yıl dönümü hediyesi çok önemlidir. Örnek olarak sonsuzluk işaretinin bulunduğu bir kolye ile ona olan sevginizin sonsuz olduğu mesajını verebilirsiniz.
Sevgiliye Hediye Mesajlı Kahve Kupası Peluş Göz Kırpan Emoji Terlik. Sevgiliye Hediye Ahşap foto. Kalp Kutulu Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata alınabilecek ilginç yıl dönümü hediyelerindendir.

Bir önceki yazımız olan Hediye kutusu Nasıl Hazırlanır? 8 Adımda hazırlama başlıklı makalemizde Hediye kutusu ve Hediye kutusu hazırlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.